Reklama

Remko s.r.o.

Kontaktní informace

Remko s.r.o.

Veverkova 35
170 00 Praha 7
tel.: 234 313 263
www: www.remko.cz
e-mail: remko@remko.cz
 

Popis činnosti firmy

Firma REMKO, spol. s r.o. zastupuje stejnojmennou německou společnost. Jedná se o českou firmu, která na domácím trhu působí od roku 1993 a zabývá se dovozem teplovzdušných agregátů různých typů s tepelnými výkony 10 až 500 kw, dále odvlhčovačů známých též pod pojmem vysoušeče a v neposlední řadě dovozem klimatizačních jednotek.

Tepelná čerpadla REMKO 
Invertorová tepelná čerpadla od firmy REMKO jsou mnohostranně využitelná pro vytápění, ohřev vody, chlazení. Výkonnostní parametry tepelných čerpadel jsou nastaveny tak aby vyhověli široké škále prostor od menších rodinných domů až po výrobní prostory.

Super Tec - invertor
Při tomto technologickém řešení budoucnosti se otáčky kompresoru mění plynule v závislosti na potřebném chladícím nebo tepelném výkonu. Díky této precizní a pozvolné regulaci se docílí ve srovnání s konvenčním systémem lepší úspory energie a účinnějšího provozu s vyšší životností.

Přednosti tepelného čerpadla
Ve srovnání s jinými topnými systémy lze tepelným čerpadlem docílit relativně rychlé návratnosti nákladů v nových i starých budovách. Docílíte značného snížení spotřeby a provozních nákladů.

Tepelná čerpadla REMKO
Jsou mnohostranně využitelná. Tepelná čerpadla v novostavbách. Nezávislá na topném oleji a plynu.Tepelná čerpadla pro modernizaci stávající zástavby.V kancelářských prostorách. Výrobní haly se vytápějí přímo vyhřívanými teplovzdušnými zařízeními.

VÍCE O INVERTOROVÝCH TEPELNÝCH ČERPADLECH REMKO VZDUCH – VODA V ČLÁNKU : KLIKNĚTE ZDE

Státní příspěvky
Informace o státních příspěvcích obdržíte na:
www.zelenausporam.cz

Vysoušeče 
Žádné vlhké stěny, pachy a plísně. Rychlé a úsporné vysoušení po sepnutí spínače. Jsou zvláště vhodné pro stavební firmy, které se potýkají s vlhkostí na stavbách, kdy prosté větrání nepomáhá nebo není ani proveditelné, například při stavebních činnostech v chráněných objektech či suterénech.

Teplovzdušné agregáty v mobilním provedení 
firma prodává nebo pronajímá, ve stacionárním provedení, dodává na „ klíč“. Tyto agregáty slouží k ekonomickému a efektivnímu vytápění, například ve stavebnictví, dále v nejrůznějších skladech, sportovních halách, prodejnách, garážích, sklenících a řadě jiných prostředí, včetně rozestavěných nebo rekonstruovaných prostor. Agregáty jsou konstruovány pro použití zemního a kapalného plynu nebo lehkých topných olejů. Pokud jde o dodávky stacionárních jednotek na „klíč“, firma REMKO navrhne technické řešení, vypracuje nabídku a po schválení zákazníkem, zajistí realizaci, včetně uvedení do provozu a předání. Součástí komplexní dodávky tepla mobilními teplovzdušnými agregáty je pronájem nádrží na topný olej a průběžné doplňování tohoto paliva. Odvlhčovače, snižující relativní vlhkost vzduchu, dodává REMKO pro uzavřené, těžko větratelné prostory, nebo tam, kde je nutné udržet stabilní vlhkost vzduchu, například ve výstavních síních, depozitářích muzeí, archivech, zimních zahradách apod.

Klimatizace a mobilní klimatizace 
sloužící ke snížení teploty a ke zlepšení pracovního prostředí, REMKO jednak prodává nebo pronajímá v mobilním provedení, nebo dodává na „klíč“ ve stacionárním provedení. Kompletní dodávky na „klíč“ probíhají podobným způsobem jako v případě stacionárních teplovzdušných agregátů. Klimatizační jednotky nacházejí trvalé uplatnění v místnostech, kde je potřeba z technologických hledisek, například při umístění výpočetní nebo spojovací techniky, snížit teplotu. Nezastupitelnou funkci plní v nemocnicích, peněžních ústavech, hotelích, restauračních místnostech a jinde. Firma REMKO s.r.o. působí na území České a Slovenské republiky, kde má vybudovanou síť spolupracujících firem a zajišťuje i servis všech zařízení, která na trh dodala. O tom, že je spolehlivým partnerem svým zákazníkům, přesvědčuje nejen každodenní praxí, ale i účastí na výstavách a veletrzích Aqua-therm, Pragotherm, For Arch nebo strojírenském a stavebním veletrhu Brno.

Zpět na předchozí stránku

Reklama

Náš tip

Plisé od českého výrobce

Elegantní a designový stínící doplněk pro všechny typy oken od výrobce Systra, spol. s r.o.

 

Dokonalý pomocník při úklidu

Třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy prošel mnoha inovacemi. Jedinečná hlavice mopu nyní kombinuje dva druhy třásní, které zajistí dokonalý úklid podlah. Dále díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Tím výhody mopu ovšem nekončí.

 

KVALITNÍ A KRÁSNÁ BETONOVÁ DLAŽBA BEST

Firma BEST je jedničkou ve výrobě betonových prvků pro venkovní architekturu. Nabízí velké množství dlažeb, palisád, obrubníků a dalších produktů pro vytvoření krásné zahrady.

 

Elektrokola za výprodejové ceny

Toužíte po elektrokolu s dobrým dojezdem a za rozumné peníze? Vyberte si z naší nabídky elektrokol, jejichž cenu jsme právě teď snížili na minimum. Ceny již od 18.990 Kč.

 

Krbové vložky i pro náročné zákazníky

Jedinečné krbové vložky špičkové kvality s garancí doživotní záruky. Krby BeF Royal jsou splynutím nejlepších materiálů a myšlenek.

 

 

Automatické kotle na pelety HAPERO

Díky automatickému kotli na pelety ušetříte až 50 % nákladů na vytápění. Německé kotle HAPERO to je vysoká účinnost a zcela automatický provoz bez obsluhy.

 

Reklama

Firmy z oboru

BeF Home s.r.o. - Krbové vložky a kamna

Moderní krbové vložky a kamna firmy BeF Home patří mezi špičku na evropském trhu.

REVEL tepelná čerpadla a topné systémy

Česká značka s letitou zkušeností v oboru vytápění, od projektu až po realizaci - komplexní i dílčí řešení pro Vaši tepelnou pohodu.

FLAMEN - krby s dokonale čistým sklem

Výrobce krbových vložek všech typů: teplovzdušných, s výměníkem, akumulačních, vhodných i do nízkoenergetických a pasivních domů. Včetně instalace.

Partnerské weby

Reklama

 

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

Mapa webu | nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . TOPlist